Čitaj Sportske.online i budi u toku!
Ode Mujo u restoran i sjedne za ”švedski sto” pa počne da jede.
Dođe konobar i kaže mu: ,,Izvinite gospodine, ali to je ”švedski sto”.
Kad će Mujo njemu: ,, Ma nema problema jarane, ustat’ ću ja čim dođu Šveđani!’
Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *
Коментар *
Име *
Е-пошта *
Веб место
Сачувај моје име, е-пошту и веб место у овом прегледачу веба за следећи пут када коментаришем.
Δ
Ostavi komentar