Čitaj Sportske.online i budi u toku!

недеља , 24 август 2025
Naslovna Sve vesti Dodik nakon neuspješnog hapšenja: „Ako misle da će se policija RS skloniti, oni su…“
Sve vesti

Dodik nakon neuspješnog hapšenja: „Ako misle da će se policija RS skloniti, oni su…“

Podeli
Podeli

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik, nakon što ga SIPA večeras nije uspjela privesti, obratio se novinarima u Administrativnom centru Vlade RS u Istočnom Sarajevu.

„Osjećam se sigurno, zdrav, živ. Nemam namjeru da napuštam ovaj objekt pod pritiskom.

 

Ovo je RS, ovi koji su došli se nalaze u RS i nisu agencija iza koje stoji RS. Prekršili su zakone.

Tu je i brat Kemala Ademovića, ratnog šefa AID-a“, rekao je Dodik.

Dodaje da „SIPA nešto pokušava, ali da će se pokazati da ne mogu“.

„RS je 49 posto prostora BiH i oni ne rade u ime RS, nisu ti koji predstavljaju RS. Ako misle da će se policija RS skloniti, oni su ludi“, rekao je Dodik.

Podeli

Ostavi komentar

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *