Čitaj Sportske.online i budi u toku!

недеља , 24 август 2025
Naslovna Sve vesti Dodik: „Brat Kemala Ademovića došao da me hapsi, pokazat ćemo fašisti Šmitu kako se privodi“
Sve vesti

Dodik: „Brat Kemala Ademovića došao da me hapsi, pokazat ćemo fašisti Šmitu kako se privodi“

Podeli
Podeli

Predsjednik RS Milorad Dodik održava konferenciju za medije nakon što su ga pripadnici SIPA-e pokušali uhapsiti u Istočnom Sarajevu.

Dodik je kazao da nisu prekidali, iako su neki pratili „propagandne portale“.

– Dobro sam, zdrav, živ. Nemam namjeru da napustim ovaj objekat pod pritiskom, ovo je RS. SIPA nije agencija iz koje stoji RS. Vidjet će se moć ko ima moć da provodi zakone. Vidjeli smo da je tu i brat Kemala Ademovića, koji ovdje pokušava nešto po prinicipu kadija te tuži, kadija ti sudi. Ovaj fašista Šmita, pokazat ćemo mu kako se privodi. Mislim da ćemo osmisliti tu i treba da odgovara.

Podeli

Ostavi komentar

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *