Čitaj Sportske.online i budi u toku!

понедељак , 1 септембар 2025
Naslovna Sve vesti ”Bila sam na praksi u bolnici ”
Sve vesti

”Bila sam na praksi u bolnici ”

Podeli
Podeli

Bila sam na praksi u bolnici. U sobi je bio momak koji ima rak. Mlad, lijep momak.

Počela sam da pričam sa njim o njegovoj situaciji. Saznala sam da je bio treća godina arhitekture, napustio je studije zbog bolesti, bori se sa tim duže vrijeme, a već ga dugo niko nije posjetio od prijatelja, a navodno ih je imao mnogo. Ja sam se toliko rastužila i rekla sam mu, ja ću da te posjećujem svake srijede.

Prošla je četvrta srijeda kad skontam da sam se zaljubila u njega. Redovno igramo šah, rješavamo ukrštene riječi.

Nadam se da ce se oporaviti.

Podeli

Ostavi komentar

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *