Čitaj Sportske.online i budi u toku!

понедељак , 25 август 2025
Naslovna Sve vesti Bivši reprezentativac Srbije sinoć ispred RTS-a sa studentima: „Dođite, sad nemate izgovor“
Sve vesti

Bivši reprezentativac Srbije sinoć ispred RTS-a sa studentima: „Dođite, sad nemate izgovor“

Podeli
Podeli

Slavni bivši srpski košarkaš i nekadašnji reprezentativac Srbije, Vladimir Štimac, protestovao je sinoć sa studentima ispred Radio Televizije Srbije.

Studenti su u ponedeljak uveče iznenadno blokirali zgradu RTS-a a pridružio im se i Vladimir Štimac, koji je redovno sa studentima na svim protestima.

 

„Tražili ste konkretnije, studenti vas poslušali, zahtijevi su jasni. Ne ide se dok se ne ispuni zahtjev o razrješenju ljudi iz REM-a ili ugasi RTS! Dodjite, sad nemate izgovor“, napisao je Vladimir Štimac i poslao poruku celoj Srbiji.

Pogledajte i poslušajte poruku bivšeg reprezentativca Srbije koji je sa studentima ispred RTS-a.

 

Studenti su, pored RTS-a, blokirali i zgradu RTV-a.

Naveli su da će blokada javnih servisa trajati sve dok se ne raspiše novi konkurs za REM ili dok se RTS ne ugasi.

Podeli

Ostavi komentar

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *