Novinari su insistirali od Vesne da uporedi svoju i Breninu karijeru na šta je ona bez dlake na jeziku odgovorila:
– Obe smo dobro izgledale, možda sam ja bila malo bolja pevačica. Bile smo aktivne, hranile smo se zdravo – kazala je ona dodavši da su njenu karijeru obeležile zahtevne numere dok Brena ima lagane pesme.
Neosporno na ovaj način ona uvredila koleginicu o čijoj karijeri i hitovima ne treba ni raspravljati.
Brena je ponosno sve vereme ćutala, nije želela da se oglašava, a kada je upitana da to prokomentariše nije mogla da se suzdrži:
– Ja mogu da budem prijatelj sa svakim, jer znam da nemam konkurenciju u Jugoslaviji.
– Kada dođe, devojka koja je sa 14-15 godina počela da peva po magistrali ili po birtijama i rupama, koja se lepo našminka, stekne neko ime na osnovu „kuku, lele, majko, oteo mi neko muža“, kada rasproda poslednje adute svog života i kada na takav način stekne imidž, za mene je to van pameti.
– Volela bih na pet minuta da budem Vesna Zmijanac pa da malo odmorim mozak, jer u tim godinama dozvoliti sebi da se toliko nalupetaš gluposti u ime svoje slave, za mene je nezamislivo – zaključila je Brena i čini se time dosta dobro odgovorila na prozivke koleginice.
story.rs



















Ostavi komentar